Superbike-online.cz

Reklama na Superbike-online.cz

Velmi si vážíme vašeho zájmu o server SBK. V případě zájmu o inzerci nás, prosíme, kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo mailu. Jsme vám schopni připravit media plán ušitý na míru přímo vašim požadavkům a poradíme vám i s výběrem správné reklamní plochy pro vaši kampaň.

Představení portálu SBK

Internetový server Superbike-online.cz je na našem motocyklovém trhu již zavedenou značkou, ke které mají důvěru jak jeho návštěvníci z řad motorkářů, tak i firmy, které jeho prostřednictvím oslovují svoje klienty a nabízejí jim svoje produkty. Web Superbike-online.cz se primárně zaměřuje na testy nových motocyklů, produktů a novinek. Naše testy ale nejsou jenom opsané firemní materiály – my na motorkách opravdu jezdíme, a proto můžeme zprostředkovat našim čtenářům unikátní zážitky z jejich sedel s přesným označením jízdních vlastností, kladů i záporů. K testům patří nejenom špičkové fotografie, ale také v dnešní době tolik oblíbená videa. V neposlední řadě bychom rádi informovali o tom, že jsme se spojili s renomovaným serverem moto-racing.cz, ze kterého čerpáme nejaktuálnější informace z oblasti motocyklového sportu. Na moderním motocyklovém serveru by nemělo chybět ani pokročilé forum (zatím ve výstavbě), kde si budou motorkáři vyměňovat svoje zkušenosti nebo prostě jenom debatovat o věcech, které je zajímají. K motorkám neodmyslitelně patří i krásná devčata, proto jsme jako první v ČR začali s focením motorek a holek dohromady – v sekci Koťátka.

Skladba čtenářů

Web Superbike-online.cz se zaměřuje především na aktivní motorkáře a příznivce světa dvou kol. Skladba návštěvníků je velmi různorodá, ale hlavními čtenáři jsou muži mezi 16 a 45 lety. Motocykly už dávno nejsou výhradní doménou bohatých, ale stále se rozšiřující trh dovoluje poskytnout krásné zážitky za řidítky motorky i lidem s průměrným platem. Proto se nechceme zaměřovat pouze na testy nových motorek, ale budete testovat i motocykly ojeté, které jsou mezi motorkáři velmi žádané. Většina návštěvníků našeho portálu jsou vlastníci motocyklů nebo o jeho koupi uvažují.

Historie serveru SBK

Už v roce 1999 se uvažuje o spuštění internetového serveru superbike-online.cz, jedná se spíš o představy a dohady a nějakou dobu ještě trvá, než nápad nabere skutečných rozměrů.

Je tu jaro roku 2000 a světlo světa spatřily naše první internetové stránky nesoucí jméno Superbike. Všude bylo spousty otazníků, jak se takové stránky ujmou, jestli se udrží a podobně. Ovšem již v prvním měsíci existence stránky navštívily stovky čtenářů. Začali jsme testovat motorky, z nichž tou vůbec první se stala Suzuki 800 Marauder, kterou jsme ještě ani zdaleka neměli zapůjčenou od dovozce. Ptáte se na ohlas? Velkolepý. Možná tomu bylo proto, že v sedle seděla krásná Renata, snad to bylo tím textem, každopádně ke stovkám čtenářů rychle přibývaly další, ze stovek se stali tisíce a návštěvnost prudce rostla.

Netrvalo dlouho a byl tu náš první velký krok - oslovení dovozce, protože půjčovat si motorky od kamarádů, bylo prostě dlouhodobě neúnosné a touto cestou jsme se vydat nechtěli. Tím prvním velkým dovozcem byla Yamaha, která nám sice na naše první testovací kilometry přibalila Petra Mariana, který bedlivým okem sledoval naše jezdecké nadání. Patrně jsme udělali velký dojem, protože následovaly zápůjčky dalších strojů. V roce 2001 jsme si zajezdili na testovačkách již od třech dovozců a jejich počet roste rok od roku stejně jako přízeň našich čtenářů.

Těm jsme od prvního dne existence Superbiku připravovali spoustu novinek, testů, závodů, jenže stále nám chybělo něco, čím bychom vás čtenáře doslova šokovali a získali si tak vaši přízeň doslova napořád. Dosti tomu pomohly Koťátka, tedy fotografie krásných dívek na motocyklech, která vznikla v hlavě Tomáše Němce a za několik let existence se zabydlela snad ve všech lepších časopisech.

A co se stalo v roce letošním? Superbike prošel největší změnou za celou dobu svojí existence. Připravili jsme pro vás moderní redakční systém, díky kterému s námi můžete komunikovat i vy čtenáři. Na závěr se sluší poděkovat za přízeň a podporu všem fajn lidem, kteří nám celou dobu pomáhali. Díky dovozcům motocyklů, kteří nám od začátku věřili a umožnili testovat své stroje. A hlavně našim čtenářům, kteří nám zůstali po celou dobu věrni. Doufáme, že to tak bude i nadále a s novým vzhledem, systémem a filosofií přijdou i noví čtenáři.

Možnosti a ceny reklamy

Ceník reklamy včetně rozvržení reklamních ploch Vám na požádání rádi zašleme.

Kontakty

Jakub Verner
tel.: +420 732 730 970
e-mail: inzerce@superbike-online.cz

Adresa:
Superbike-online.cz
Brodce 368
294 73 Brodce

Navigace

Přihlášení:
Registrace
RSS