Superbike-online.cz

Redakce Superbike-Online.cz

Redaktoři a redaktorky webu Superbike-online.cz

Šéfredaktor:

Jakub Verner - kuba@superbike-online.cz

I přes svoje relativní mládí je to protřelý testovací jezdec. V motocyklové branži už se pohybuje přes osm let a za tu dobu vystřídal několik stovek motorek. Má cit pro jízdu a dokáže být i pořádně rychlý. Specializuje se na supersporty, naháče, motardy a velká endura. Převzal po Carlosovi otěže serveru a snaží se nám dělat ředitele, přitom všem studuje vysokou školu v Praze a má asi milion dalších aktivit. Mimo to už pár let píše pro Motohouse společně s Karlem.

Zástupce šéfredaktora:

Prokop Seif (Proky) - proky@superbike-online.cz

Služebně i věkově nejmladší člen redakce se k našemu portálu dostal náhodou, chytlo ho to a nechce se pustit. Protože se do toho motocyklového krajíce pořádně zakousl, zastupuje Kubu. Samozřejmě studuje vysokou školu a jako spolujezdec toho projel hodně. Vlastně toho dost najezdil i za řidítky, ale „papíry“ na velkou motorku ještě nemá, takže se na ničem nad 25kW samozřejmě nikdy nesvezl :-) Má rád cesťáky, endura, ale i velký naháče. Denně hledá, co se ve světě motocyklů děje, aby Vám mohl naservírovat jen to nejčerstvější.

Redaktoři:

Karel Táborský (Carlos) - carlos@superbike-online.cz

Je jedním ze zakladatelů serveru a díky němu se dostal i mezi českou novinářskou elitu. Od roku 2003 vyzkoušel snad každou novou sériovou motorku, proto dokáže přesně popsat klady i zápory jednotlivých strojů. Tři roky aktivně závodil, takže má rychlost v krvi. Dokáže být opravdu rychlý na všem. Má rád supersporty, motokrosy, supermotardy a naháče. Momentálně působí v časopise Motohouse a pracuje jako instrukor motoškoly na brněnském okruhu.

Aleš Holczer (Alda) - alda@superbike-online.cz

Alda se za hodně krátkou dobu hodně vypracoval a i díky tomu ho psaní hodně baví. Jako student třetího ročníku strojírenství na brněnském VUT se rád zabývá technikou. Nejradši má hlavně naháče a vůbec všechno, co má dvě kola a sílu parního stroje. Sleduje novinky z celého motocyklového světa a předává je právě Vám.

Tomáš Švarc (Jimmy) - jimmy@superbike-online.cz

Doplňuje náš „plzeňský tým“ a tvoří s Prochym nerozlučnou dvojici. Názory má v hlavě dobře srovnané a přes svou lásku k douválcům umí objektivně hodnotit. Jeho hlavním příspěvkem je pořizování videí, jejich stříhání a publikace. Navíc ochotně pomáhá se složitou logistikou vracení a vyzvedávání testovacích strojů. Samozřejmě na nás chrlí postřehy ze všech motorek, na kterých se sveze.

Jiří Hora (Hory) - jirka@superbike-online.cz

Nováček v redakci, pořizuje si první motorku a je zapálený pro jednu stopu. Stará se o aktuality i reportáže a poctivě sbírá zkušenosti, aby co nejdříve mohl naskočit do testování. Dokončuje magisterské studium na ČVUT v Praze.

Tomáš Procházka (Prochy) - prochy@superbike-online.cz

V motocyklové branži už je taky nějaký ten rok, v roce 2007 posílil naše řady přechodem od konkurenčního serveru. Jeho rukama prošla velká spousta motorek a svým osobitým vyjadřováním všechny svoje pocity umí Prochy dobře zprostředkovat všem našim čtenářům. Tomáš navíc pracuje u dopravní policie a kontroluje motorkáře na služební Yamaze FJR1300, takže má na to naše řádění trochu jiný pohled. Ale nemějte strach, i přesto je Prochy srdcem motorkář jako hrom!

Tom Něměc (Tomík) - tom@superbike-online.cz

Tom byl u zrodu původního webu a za tu dobu vyzkoušel už hodně motorek. Má rád choppery, skútry, ale nepohrdne ani silným naháčem. Specializuje se na fotografie „koťátek“ a už nějakž ten pátek pracuje na závodech dragsterů jako sportovní komisař.

Navigace

Přihlášení:
Registrace
RSS