Superbike-online.cz

Bunda Brilla od Psí Hubík

20.srpna Jiří Nykodým

Český výrobce Psí Hubík přináší na trh novou motocyklovou textilní bundu Brilla.

Tepelný komfort je dosažen důmyslným větráním a použitými materiály, které pracují ve třech nezávislých vrstvách tzv. systém ITS ( INDEPENDENT THREE-LAYERED SOLUTION). Tím je zajištěno dostatečné odvětrání v horkých dnech, které v našich klimatických podmínkách v aktivní motocyklové sezóně převažují. Pro případ chladu je součástí bundy vnitřní samostatná větru a dešti odolná mikinu. Dvě vnější kapsy jsou konstrukčně řešeny jako 100% nepromokavé. Zde uložené věci budou vždy zaručeně v suchu. Celkovou ochranu proti dešti zajistíte horním návlekem.

Pro minimalizaci zranění jsou plochy, které jsou zatíženy rizikem stupně 1 a 2, kryty vysoce oděru vzdornými materiály jako je Kevlar nebo Super Fabric. Ramena, lokty, záda jsou chráněny kombinací PSí třívrstvých sendvičových chráničů a 3D pěnových Sas-Tec. Pasivní bezpečnost jezdce zvyšuje zcela nový patentovaný systém SCILIF SUNFIBRE, stranově vyzařující světlovod nasvětlený vysoce účinnou LED napájenou mikroprocesorem řízeným bateriovým zdrojem.

Třetím požadavkem při vývoji bundy Brilla byl komfort při jízdě za vyšších rychlostí, kdy cca nad 160 km/h zpravidla jiné textilní oděvy vytváří nežádoucí vibrace. Po aerodynamických měřeních byla zvolena nejvhodnější kombinaci svrchních materiálů, které usměrňují proudění vzduchu. Veškeré stahovací pásky, které způsobovaly fletrování, byly nahrazeny speciálním vnitřním stahovacím systémem ovládaným zvenčí.

Cena bundy Brilla byla stanovena na částku 32 999 Kč.

Přidat komentář +

Navigace

Přihlášení:
Registrace
RSS