Superbike-online.cz

Pozvánka: MotoMotoParty Nr. 6

21.listopadu Jakub Verner

Letí to jako voda a šestý ročník tradiční MotoMotoParty už vyjíždí na cílovou rovinku. My už se soboty nemůžeme dočkat a doufáme, že se nás tam sejde co nejvíc a stihneme parádně pokecat a zapařit…

VI. ročník slavné motocyklové párty se blíží!

Praha – 5. 12. 2011 – Již tuto sobotu 10. 12. 2011 vypukne v P.M. Clubu šestý ročník největší předvánoční motocyklové akce v Českých zemích. Autogramiáda a první DJ spustí motory v 19.00.

Vítězslav Gola, jeden z organizátorů akce říká: „S potěšením můžeme sdělit, že mezi našimi (a zároveň světovými) jezdci bude rozdávat autogramy i Petr Pilát, čerstvý vítěz FMX Gladiator Games. Generální zkouška taneční módní přehlídky dopadla bez zranění, takže doufáme, že se do hudebního klubu P.M. Club (www.pmclub.net) všichni party-nadšenci vejdou.“

Nabitý večer pro všechny fandy motocyklů, závodníky, významné osobnosti v oboru a veškerá pohodová stvoření poprvé vystřelí z výfuku v 19.00 hod. Do 20:00 poskytnou své autogramy za podpory Fans Of Smrž, Jakub Smrž (Effenbert-Liberty Racing WSBK), Matěj Smrž (IDM Superbike), Petr Pilát (Red Bull X-Fighters), Jakub Kornfeil (Moto3), Michal Salač (Superstock 1000), Martin Krátký a další.

Na welcome drink Jelzin naváže DJ Pocoloco (funk/jazz/latino), premiéra stuntridingového videa Asociace stuntridingu, vystoupení tří osmnáctiletých rockerek K2 (naděje Rádia Beat) a taneční módní přehlídka motocyklového oblečení 4SR a fashion Bruno Banani. Po přehlídce nastoupí headlineři večera DJ Mike Trafik, Vladimir 518 & Tereza Černochová. Večírek uzavře mistr party atmosféry DJ Rockstar – spolu s živým bubeníkem Oliverem Beatmanem! Nebude chybět tombola, jejíž hlavní cenou je celoroční okruhové ježdění s agenturou Racetrack Service ( www.racetrack.cz ). Další zajímavé ceny od partnerů akce – 4SR, BMW, PP Tuning, Abus, Partsdepot.cz, Harley-Davidson, Shoei, Lojzo, Sebimoto, Ducati, Bonmoto, KTM-Autonova, Bruno Banani, Gatta, Maximo (luxusní lodičky do tomboly pro dívky) a další. Výtěžek z tomboly bude věnován dětem s autismem v rámci benefice Ride for Autism 2012 ( www.mcoutdoors.cz ).

Pro křehká stvoření je opět připravena oblíbená soutěž vkusu a stylu Leg Fashion Challenge (o nejkratší sukni, o nejhezčí botky a o nejzajímavější silonky) – přihlášení před koncertem K2!

Kdo již MotoMotoParty absolvoval, zná základní formuli: Atmosféra příjemná, hudba kvalitní, dámy komunikativní, muži galantní, společnost sympatická, party hutná.

Pro ty, kteří na své jízdě životem již získali nejcennější válečnou kořist – potomky, může se obrátit o pomoc s hlídáním pro tento posvátný večer na soukromou školku v pražské Troji www.maata.cz .

Hlavní mediální partner akce je: www.superbike-online.cz

MotoMotoParty 2011 Sobota 10.12.2011 P.M. Club, Trojická 10, Praha 2 Start: 19.00 Entry: 190,- (girls in skirt & heels 50,-)

Line Up večera

18:50 autogramiáda světových jezdců

19:00 DJ Pocoloco

20:30 premiéra videa
Stuntriding.cz – Míra Sporťáček Frey

20:45 Leg Fashion Challenge
soutěž pro holky o nejkratší sukni, nejzajímavější silonky a nejhezčí botky

20:55 koncert kapely K2

22:15 Leg Fashion Challenge - vyhlášení

22:30 módní přehlídka
4SR, Meatfly a Bruno Banani (MGMagency.cz)

23:00 vyhlášení tomboly - 3 kategorie

Výtěžek z tomboly bude věnován dětem s autismem v rámci benefice Ride for Autism 2012 (www.mcoutdoors.cz).

1. hlavní cena - sezona na okruhu s RaceTrack.cz zdarma, lístek dostane každý a pouze jeden ke vstupence (v ceně)

2. tombola pro chlapy – lístky koupíte u Gerry a Pavla pod schody za dvacku (helma, poukázky od partnerů v tisícových hodnotách, vstupenky na WSBK a MotoGP,...)

3. tombola pro holky – lístky koupíte u Gerry a Pavla pod schody za dvacku (lodičky od firmy Maximo, poukazy, fashion,...)

23:30 DJ Mike Trafik

23:45 Vladimir 518 & Tereza Černochová

01:00 DJ Rockstar & bubeník Oliver Beatman

Děkujeme vám, že jste přišli. Doufáme, že máte dobrou náladu, že si večírek užijete a že si tu třeba najdete nové přátele. Vše potřebné po akci najdete na webu MotoMotoParty.cz a na přísluné facebookové stránce – kterou teprve spustíme. Nelamte tedy nad naší zpomaleností hůl. Svižně jezdíme na motorkách, klikání na myšku nám tak rychle nejde ;-)

Drn&Víťas productions

Vstupné: 190 Kč, dámy v krátké sukni a na vysokém podpatku 50 Kč

Drink večera: Jelzin - za tři drinky bodypainting

Pro další informace prosím kontaktujte www.MotoMotoParty.cz , či přímo organizátory:

Vítězslav Gola
Marketing & PR
Mobil: 602 458 975
E-mail: vitas@motohouse.cz

Petr Drnovský
Brand manager
mobil: 603 153 534
E-mail: petrdrnovsky@seznam.cz

Přidat komentář 3

Navigace

Přihlášení:
Registrace
RSS